Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

Salutari de la Arad

Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Faceti cunostinta cu noi
View previous topic :: View next topic  
Author Message
radu77
Visitor
Visitor

PostPosted: Thu Jun 09, 2016 10:21 pm    Post subject: Salutari de la Arad Reply with quote

Salut si bine v-am gasit.
Numele meu este Radu si sunt din Arad.Sunt pasionat de arme de cand ma stiu,cea mai frumoasa perioada petrecuta printre ele fiind in 1998 cind am fost desemnat(prin mici interventii) la unitatea
militara unde mi-am satisfacut stagiul militar ca si "ajutor de magazioner"unde am crezut ca ma voi vindeca de aceasta boala cumplita.Degeaba dupa aproximativ 4 ani boala a recidivat!De prin 2003 am avut
tot felul de arme neletale detinute legal:Slavia 4,5mm ceva pistol cu bile de otel Anics iar in 2006 primul pistol cu gaz Miami reck 92 F care a hotarat la un Revelion la -11 grade ca ar fi cazul sa ne despartim,
el dezintegrandu-se iar eu scapat ca si prin minune doar cu "buzele umflate".Cu mari eforturi financiare momentan am reusit sa achizitionez 2 pistoale neletale si urmeaza si o pusca cu aer comprimat HATSAN BT65 SB Elite 6,35mm
care este pe "teava".Specific ca nu-mi place sa trag in fiinte vii si mai mult ca sigur nici macar in legitima aparare nu voi folosi pistolul la ce legi avem in tara,urmarile fiind imense cu suspendarea permisului de port-arma si predarea armelor la"casat"
in Arad avand doar 2 magazine de profil nici unul nu mai vrea sa preia in regim de consignatie arme neletale.Deci dragi colegi ce-mi ramane de facut si sper sa am si timpul necesar este sa iau forumul de la A-Z pentru a ma documenta despre Hatsan BT65.
Va multumesc,in special domnului Tevez si va doresc o seara placuta in continuare cu speranta ca nu v-am plictisit.
Chrony F1
Back to top
View user's profile Send private message
Tevez
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Sat Jun 11, 2016 6:46 pm    Post subject: Re: Salutari de la Arad Reply with quote

Salut, bine ai venit!
Forumul nu mai e aşa de animat ca pe vremuri, dar găseşti destule de citit prin postări mai vechi. Enjoy!
Back to top
maiden
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Mon Jul 11, 2016 10:26 am    Post subject: Reply with quote

Salut, bine ai venit! Lectura placuta pe forum!
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Faceti cunostinta cu noi All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum