Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

Admin pt forum
Goto page 1, 2  Next

Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Anunturi oficiale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
argusz
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Wed Aug 07, 2013 2:15 pm    Post subject: Admin pt forum Reply with quote

Din cauza de lipsa de timp doresc sa cedez postul de admin pe acest forum cui doreste sa se ocupe de asta. Se poate face alegerea adminului dupa cum doriti: ori va oferiti pe forum si daca colegii n-au obiectii e totul ok, sau nominalizati pe cine doriti sa lasati se se ocupe de acest job. Cand totul e hotarat voi face transferul de post.

Stima, Argusz.
Back to top
View user's profile Send private message
jhonny
.22 Member
.22 Member

PostPosted: Mon Aug 19, 2013 8:06 am    Post subject: Reply with quote

Ia viteza forumul ... Sad
cds
.300 Member
.300 Member

PostPosted: Thu Jan 02, 2014 9:12 am    Post subject: Reply with quote

Foarte serios eu l-as investi cu aceasta functie pe Ghost. El a mai fost ,stie despre ce este vorba iar pe vremea lui chiar se scriau foarte multe posturi si forumul era plin de viata. Impotriva lui vor apare si persoane care au fost pedepsite,insa acestea vor vedea lucrurile doar din punctul lor de vedere nu si pentru binele acestui forum.
Nu sint o papusica mica pe baza de arc
Vreti sa faceti ceva pentru mine?
Faceti infarct!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Gelu 1900
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Wed Jan 08, 2014 4:31 pm    Post subject: Reply with quote

Daca faceti propuneri ,sa fie persoane care nu au nici un comentariu la adresa lor , sa nu apara tot felul de discutii...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
maiden
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Thu Jan 09, 2014 11:44 am    Post subject: Re: Admin pt forum Reply with quote

argusz wrote:
Din cauza de lipsa de timp doresc sa cedez postul de admin pe acest forum cui doreste sa se ocupe de asta. Se poate face alegerea adminului dupa cum doriti: ori va oferiti pe forum si daca colegii n-au obiectii e totul ok, sau nominalizati pe cine doriti sa lasati se se ocupe de acest job. Cand totul e hotarat voi face transferul de post.

Stima, Argusz.

Nu trebuie sa cedezi nimic, postul de admin nu iti cere de mancare. Trebuie doar sa pui 1-2 moderatori daca tu crezi ca e musai nevoie. Deocamdata lucrurile pe aici stau binisor...cu exceptia catorva topicuri ce n-ar trebui sa fie prezente in forum.
Propun ca moderatori pe accuracy, Tevez, bebtm, gabi.nechita, AC Sniper, moulon....nu neaparat in aceasta ordine si nu toti, in functie de disponibilitatea fiecaruia si daca sunt de acord. Cred ca lista mai poate fi completata, insa cu useri care au avut o evolutie impecabila pe aici. (Rog a fi scuzat ca nu am enumerat pe toti cei ce merita, dar sunt sigur ca si alti colegi au propuneri demne de luat in seama)

Toate cele bune!
Back to top
obaku
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Thu Jan 09, 2014 8:17 pm    Post subject: Reply with quote

Consider obiectiva propunerea lui @Maiden, deci , total de acord.
Back to top
paul_fly
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Thu Jan 09, 2014 9:11 pm    Post subject: Re: Admin pt forum Reply with quote

maiden wrote:
argusz wrote:

Stima, Argusz.

Nu trebuie sa cedezi nimic, postul de admin nu iti cere de mancare. Trebuie doar sa pui 1-2 moderatori daca tu crezi ca e musai nevoie. Deocamdata lucrurile pe aici stau binisor...cu exceptia catorva topicuri ce n-ar trebui sa fie prezente in forum.
Propun ca moderatori pe accuracy, Tevez, bebtm, gabi.nechita, AC Sniper, moulon....nu neaparat in aceasta ordine si nu toti, in functie de disponibilitatea fiecaruia si daca sunt de acord. Cred ca lista mai poate fi completata, insa cu useri care au avut o evolutie impecabila pe aici. (Rog a fi scuzat ca nu am enumerat pe toti cei ce merita, dar sunt sigur ca si alti colegi au propuneri demne de luat in seama)

Toate cele bune!

Si eu sunt de acord cu propunerea lui Maiden ca Argusz sa nu renunte la Admin.
Poate ar trebui sa facem o lista cu cei nominalizati dupa care sa alegem cativa.
Poate vor fi si autopropuneri.
Totul e posibil ! "

https://www.facebook.com/pages/Muste-artificiale-Fly-tying/125600254278361?ref=hl
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
GHOST
.22 Member
.22 Member

PostPosted: Fri Jan 10, 2014 9:00 am    Post subject: Reply with quote

cds wrote:
Foarte serios eu l-as investi cu aceasta functie pe Ghost. El a mai fost ,stie despre ce este vorba iar pe vremea lui chiar se scriau foarte multe posturi si forumul era plin de viata. Impotriva lui vor apare si persoane care au fost pedepsite,insa acestea vor vedea lucrurile doar din punctul lor de vedere nu si pentru binele acestui forum.

Multumesc CDS pentru glumita facuta, stiu ca te zgandara acolo undeva toata nepasarea asta pentru acest forum si prin simpla ta gluma ai reusit sa faci oamenii sa caute un viitor pentru acest forum. Sper sa se gaseasca un OM care sa poata lupta pentru a uni ,,oamenii,, pe acest forum. Va doresc succes in a gasi acel OM special....
adrian negoita
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Sat Jan 11, 2014 11:49 pm    Post subject: Reply with quote

E bine asa cum spunea colegul nostru @maiden,dar as adauga eu,si pe colegul @cds,cit si pe @ghost,si de ce spun asta,pt simplul fapt ca ei au mai fost moderatori,si era bine,cel putin pt mine personal,deoarece eu nu am avut nimic de-a face cu ei,si chiar sa fi avut,tot nu m-as fi pronuntat impotriva lor,asta daca vrem ca forumul asta sa mearga mai departe!
cds
.300 Member
.300 Member

PostPosted: Tue Jan 14, 2014 8:30 pm    Post subject: Reply with quote

Sa stie tot poporul.
Am pus acel post in care il propun pe Ghost (asta e, rima ) sa animez acest forum si topicul care este mort din august 2012 iar voi in acest timp nu ati avut buna cuviinta macar sa il imbarbatati pe Argusz.
Se vede cum curge mierea din cuvinte.
Da cu adevarat il propun pe Ghost.
Cei care sunteti impotriva o faceti din rautate si din faptul ca va pus la respect in clipa cand o luati pe aratura,nestiind ce dejectii sa mai scoateti stand ascunsi in spatele tastelor.
Respect pt. Ghost ca a fost un moderator mai bun ca mine si decat multi altii.
Asa ca acum v-am dat apa la moara,sa inceapa distractia !
Laughing
Faceti infarct!
Back to top
maiden
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Tue Jan 14, 2014 9:45 pm    Post subject: Reply with quote

cds wrote:
Sa stie tot poporul.
Am pus acel post in care il propun pe Ghost (asta e, rima ) sa animez acest forum si topicul care este mort din august 2012 iar voi in acest timp nu ati avut buna cuviinta macar sa il imbarbatati pe Argusz.
Cei care sunteti impotriva o faceti din rautate si din faptul ca va pus la respect in clipa cand o luati pe aratura,nestiind ce dejectii sa mai scoateti stand ascunsi in spatele tastelor.
Laughing

Ma abtin de la comentarii deoarece topicul nu a fost creeat pentru "a da apa la moara", nici pentru a arunca cu noroi in nimeni, nici pentru a-si arata rautatea careva si nici pentru a vorbi licentios.
Vreau doar sa zic ca se scrie "v-a pus" nu "va pus" (vad astia mici si cred eronat ca asa s-ar scrie) si ca eu nu sunt de acord cu propunerea ta.
Ce sa stie tot poporul despre Ghost?!!? Ca atunci cand si-a pierdut controlul a sters cate topicuri a putut si cati useri a mai apucat?! Inca exista material de citit pe aici despre asta, ce-a mai ramas in urma ....furtunii. Eu cred ca nu vrei decat sa atati(aţ‚ţi) spiritele si dai doar cu batul (băţul) printre gard....

Propunerea ta este aberantă, nefondata si gratuita! Parerea mea...
Oricum s-a luat la cunostiinta propunerea ta, inca din prima postare, asa ca repetarea aceleiasi idei nu isi avea rostul.

Toate cele bune tuturor!
Back to top
GHOST
.22 Member
.22 Member

PostPosted: Wed Jan 15, 2014 8:29 am    Post subject: Reply with quote

cds wrote:
Sa stie tot poporul.
Laughing

CDS opreste-te ca incep sa am fantezii erotice cu cateva personaje ))) stii bine ca sunt un nenorocit si pot provoca infart si boli de nervi.
Ca o parere neinsemnata as spune ca inca nu s-a "nascut" persoana care sa tina turma unita. Conteaza foarte putin cine detine acest forum, conteaza enorm cine ii face sa inteleaga ca oamenii trebuie sa isi doreasca sa impartaseasca pasiunea lor cu ceilalti pasionati de pe acest forum, doar atunci poti spune ca acest forum are valoare, nu cum este acum, fiecare in carapacea lui. Este extrem de urat caracterul userului de airguns din RO. Succes...
gabi.nechita
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Wed Jan 15, 2014 2:54 pm    Post subject: Reply with quote

Nu crezi ca asa zisul caracter urat al userului de airgun este format in principal de legea armelor extrem de ,, permisiva ,, din Romania.
Sunt sigur ca 80 la suta din posesorii de arme cu aer comprimat au gadilat macar odata interiorul armei lor si ar fi fost extrem de bucurosi sa impartaseasca si altora acest lucru.
In schimb au stat si s-au gandit daca nu exista cineva care ar putea folosi de aceste informatii in scopul de ai trage la raspundere.
Ma uitam recent pe forumuri din Canada si SUA si baietii de acolo nu aveau nici o problema in a spune tot ce faceau.
De ce?
PENTRU CA AU VOIE.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
cds
.300 Member
.300 Member

PostPosted: Wed Jan 15, 2014 5:37 pm    Post subject: Reply with quote

Doare maiden ? Razz
Faceti infarct!
Back to top
GHOST
.22 Member
.22 Member

PostPosted: Thu Jan 16, 2014 8:27 am    Post subject: Reply with quote

gabi.nechita wrote:
Nu crezi ca asa zisul caracter urat al userului de airgun este format in principal de legea armelor extrem de ,, permisiva ,, din Romania.
Sunt sigur ca 80 la suta din posesorii de arme cu aer comprimat au gadilat macar odata interiorul armei lor si ar fi fost extrem de bucurosi sa impartaseasca si altora acest lucru.
In schimb au stat si s-au gandit daca nu exista cineva care ar putea folosi de aceste informatii in scopul de ai trage la raspundere.
Ma uitam recent pe forumuri din Canada si SUA si baietii de acolo nu aveau nici o problema in a spune tot ce faceau.
De ce?
PENTRU CA AU VOIE.

Eu sunt de parere ca au facut atatea valuri cu legea doar sa instaleze paranoia si are si efect ca asta se vede pe aici.
Eu zic ca nu gadilatul ii intereseaza, ii intereseaza cand o comiti.
Crezi ca filmul asta nu a fost vazut de nimeni??? atata timp cat ne vedem de treaba nu ne atinge nimeni.
http://www.youtube.com/watch?v=ldup2bACPcQ

Cred ca ar fi bine sa se faca un topic in care sa se vb despre cum se face un forum sa functioneze, pentru ca nu este o treaba chear usoara prin simplul fapt ca este despre arme. Poate se va gasi cineva sa ii convina in ce se baga. Macar o idee avem fiecare si toate puse la un loc pot face ceva sa functioneze Wink
Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Anunturi oficiale All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum