Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

Campionatul olandez de 100 de metri

Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Tir cu AC
View previous topic :: View next topic  
Author Message
repulsia
Guest

PostPosted: Wed Sep 21, 2011 4:21 am    Post subject: Campionatul olandez de 100 de metri Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=R0GbHRPiDHM&feature=uploademail
Back to top
dmaster1988
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Wed Sep 21, 2011 6:06 am    Post subject: Reply with quote

La astfel de concursuri ti se da arma de la ei sau tragi cu ce ai tu ? Very Happy
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address Yahoo Messenger
repulsia
Guest

PostPosted: Sat Sep 24, 2011 7:17 am    Post subject: Reply with quote

Tragi cu arma ta. Eu nu am auzit de concursuri de tir unde sa ti se dea arma de la organizatori.

Interesant este ce arme au obtinut primele locuri.

Edgun Matador, BSA Lonestar, AirArms , HW100 si Theoben Rapid.

Pentru incepatorii care vor ce e mai bun si isi permit , astea sunt armele pe care ar trebui sa le cerceteze.
Back to top
mosin
Guest

PostPosted: Sat Sep 24, 2011 5:37 pm    Post subject: Reply with quote

tu de care ai?
Back to top
repulsia
Guest

PostPosted: Sat Sep 24, 2011 9:36 pm    Post subject: Reply with quote

Pe aici se bisnuieste ca un user sa intrebe si acelasi user dar cu alt nick sa raspunda.

Eram curios despre membri de care mentionezi si pe o parte mi-a parut rau ca mi-a mancat vreo 2 ore din viata. Pe de alta mi-am dat seama ce puerili sunt unii membri ai forumului si mai important, ce slaba monitorizare din partea moderatorilor.
Back to top
dabija
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Sun Sep 25, 2011 7:30 am    Post subject: Reply with quote

repulsia wrote:
Pe aici se bisnuieste ca un user sa intrebe si acelasi user dar cu alt nick sa raspunda.

Eram curios despre membri de care mentionezi si pe o parte mi-a parut rau ca mi-a mancat vreo 2 ore din viata. Pe de alta mi-am dat seama ce puerili sunt unii membri ai forumului si mai important, ce slaba monitorizare din partea moderatorilor.

Atata timp cat nu te injura poate oricine sa-ti spuna ca esti papa de la Roma sau presedintele Frantei - care-i problema ?
http://petredalea.ro/category/fieldtarget/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
mosin
Guest

PostPosted: Sun Sep 25, 2011 9:00 am    Post subject: Reply with quote

[quote="candido"]De care sa aiba......Edgun matador ,ca doar este dvdrwsor unul si acelasi cu muyuser Razz[/quote]
-----------------------------------------------------------------------------
e doar DVWRWSOR,myuser ala e altul il cheama soica flaviu marius si e din petrosani,fiu de ortac Very Happy Very Happy
sursa sigura!!!! cel din urma va primi o mare amenda de la procuror pt defaimare,instigare si alte balarii invocate de avocat ca urmare a postarilor facute de el pe diverse forumuri impotriva mea si a altor persoane. Twisted Evil
Back to top
dmaster1988
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Sun Sep 25, 2011 9:30 am    Post subject: Reply with quote

Nu imi place sa ma bag intr-o discutie ca musca-n lapte dar parca aici se vorbea de campionatul olandez de tir Very Happy
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address Yahoo Messenger
mosin
Guest

PostPosted: Sun Sep 25, 2011 2:00 pm    Post subject: Reply with quote

Very Happy din vb in vb ajungem la chestii mai importante.....
sa simtit unul cu musca pe caciula iar ceilalti i-au dat o replica,ca doar nu toti e prosti Very Happy si el e mai cu motz. tu nu ai prins ideea principala...pusca lui e pe primul loc,bree!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
el simte nevoia de afirmare si baga si el un topic cu clasamente Rolling Eyes
Back to top
mosin
Guest

PostPosted: Sun Sep 25, 2011 2:01 pm    Post subject: Reply with quote

dmaster1988 wrote:
Nu imi place sa ma bag intr-o discutie ca musca-n lapte dar parca aici se vorbea de campionatul olandez de tir Very Happy

----------------------------------------------------------------------------
tot tir e si asta ,dar de replici si e din Romania Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
dmaster1988
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Sun Sep 25, 2011 2:03 pm    Post subject: Reply with quote

mosin wrote:
dmaster1988 wrote:

----------------------------------------------------------------------------
tot tir e si asta ,dar de replici si e din Romania Very Happy Very Happy Very Happy

Da.. tir de replici Very Happy
Pana la urma cred ca fiecare dintre noi simte nevoia, mai mult sau mai putin, sa se afirme cu ceva..
mosin
Guest

PostPosted: Sun Sep 25, 2011 2:10 pm    Post subject: Reply with quote

corect,dar daca eu imi cumpar ferrari inseamna ca-s un mare pilot de curse?
evident ca nu....nu ceea ce ai te face mai bun (performant) ci ce sau cum esti ca om,calitatile si educatia,etc
Back to top
dmaster1988
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Sun Sep 25, 2011 2:12 pm    Post subject: Reply with quote

Stiti cum a zis arabul? "Si tu ai dreptate, dar si tu ai dreptate" Very Happy .
Frumos este sa avem loc cu totii aici pe forum... zic si eu.
mosin
Guest

PostPosted: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm    Post subject: Reply with quote

loc este pt toti,dar cand devii superior celorlalti forumisti si nimic nu e mai bun dct tine si flinta ta.....trebuie sa te impusti. Very Happy
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Tir cu AC All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum