Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

pt admini
Goto page 1, 2  Next

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Arhiva
View previous topic :: View next topic  
Author Message
argusz
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Mon Mar 07, 2011 11:58 am    Post subject: pt admini Reply with quote

rog adminul care a editat ultimul post si care a inchis topicul din linkul de mai jos sa coloreze in rosu tot textul modificat si/sau adaugat de el. ms.

http://www.clubairguns.ro/forum/viewtopic.php?t=3887&postdays=0&postorder=asc&start=15
Back to top
View user's profile Send private message
argusz
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 1:18 am    Post subject: Reply with quote

ms pt intzelegere. si acum o intrebare:
de ce deranjeaja CDS cand isi da cu parerea? as dori sa cred ca acel smilie a fost gresit pus, si in locul lui trebuia sa fie unul zambitor...

toti ne dam cu parerea aici pe forum, si daca avem pareri personale despre cineva as dori sa ramana personale si sa nu influientzeze discutiile pe forum. ms inca odata de intzelegere.
Back to top
dvdrwsor
Guest

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 6:51 am    Post subject: Reply with quote

Scuze ca postez si eu dar as vrea sa sugerez cat de interesant este sa citesti posturile lui. Pe langa ca e recorder in materie de posturi intr-o perioada de timp, posturile sunt deranjant de puerile si rareori in concordanta cu subiectul. "Datorita" lui , cel putin o perioada lunga de timp, refuz sa mai contribui cu informatii din cunostintele mele, utilizatorilor acestui forum. Cu toate ca m-am jurat ca nu mai postez dupa el , m-a mancat palma de cateva ori cand am vazut ce aberatii scoate, dar m-am linistit repede cand am vazut ca il mai iau si altii la 3 pazeste. Ca exemplu, ultimul topic unde "contribuie" cu 2 posturi, unul t***t si ilegal (pe care ar fi bine sa-l editeze cineva) iar celalalt total inutil avand in vedere ca autorul topicului tocmai isi oferise arma pentru test vizual si tehnic si era din aceeasi localitate cu crf.
http://www.clubairguns.ro/forum/viewtopic.php?p=35388&highlight=#35388
Back to top
Cyrus12
Spam Guardian

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 4:10 pm    Post subject: Reply with quote

dvdrwsor te īnțeleg dar de la a atrage atenția pana la atac la persoana e drum lung .Nu vad de ce pentru cīteva vb spuse aiurea sa ne uram cīnd și asa suntem asa putini .Nu vrei sa i mai dai sfaturi este opțiunea ta dar nu jignim pe nimenea .Lasa-l in pace ca i-am dat un avertisment și dacă nu se conformează ii mai dau unu ,la al treilea ii bag sancțiuni .Oricum si tu esti conștient ca nu pot sa ii interzic sa nu mai posteze ,asta e dacă e "gura bogata " e problema lui din 3 prosti pe care le spune una e si folositoare cuiva plus ca la celelalte 2 mai vin și alți cu păreri bune sau proaste.

ROMSDC
(http://www.romsdc.ro/)

Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
cds
.300 Member
.300 Member

PostPosted: Sun Mar 20, 2011 7:19 pm    Post subject: Reply with quote

as ruga sa fie intrebati Crf si Ghost,cine ia indrumat sa se intalneasca unul cu celalalt
Nu sint o papusica mica pe baza de arc
Vreti sa faceti ceva pentru mine?
Faceti infarct!
Back to top
Angler
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Sun Mar 20, 2011 7:55 pm    Post subject: Reply with quote

Mi se pare mie sau cineva si-a ,, tras "forum ?
care e problema daca omu e mai vorbaret ? are tot atatea drepturi sa posteze, cat oricare dintre noi (poate mai mult decat alti ......)
intotdeauna din polemici rezulta adevaruri..... daca nu se cade in extrema cealalta (aici tine de calitatea interlocutorilor)
haideti sa conversam si sa convetuim in mod civilizat, cred ca nu-i imposibil.

-----------------------------------------------------
Hatsan 125 - 5,5
Nikon ProStaff
Back to top
crf
.22 Member
.22 Member

PostPosted: Mon Mar 21, 2011 9:31 am    Post subject: Reply with quote

eu nu inteleg ce va deranjeaza la cds. Dupa parerea mea chiar poate da sfaturi bune, si oricum asta e scopul forumului, sa ne "contrazicem" pana vedem cum e treaba nu? Pe mine chiar m-a ajutat cu sfaturi la obiect, daca era mai aproape pun pariu ca ne intalneam, dar m-a pus in legatura cu GHOST care e mai aproape.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Cyrus12
Spam Guardian

PostPosted: Mon Mar 21, 2011 6:27 pm    Post subject: Reply with quote

Angler wrote:

Asa si cam unde bati cu afirmatia asta ??? Nu-ti convine esti liber sa pleci ,nu te tine nimeni cu forta aici . Eu v-am mai spus ca voi astia noi veniti ati cam luat-o razna pe campii in afara de sa va certati alt ceva nu stiti .E valabil pentru toata lumea NU VA CONVINE SUNTETI LIBERI SA POSTATI IN ALTA PARTE . Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ROMSDC

Back to top
Cipri
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Mon Mar 21, 2011 6:42 pm    Post subject: Reply with quote

Cyrus12 wrote:
Angler wrote:

Asa si cam unde bati cu afirmatia asta ??? Nu-ti convine esti liber sa pleci ,nu te tine nimeni cu forta aici . Eu v-am mai spus ca voi astia noi veniti ati cam luat-o razna pe campii in afara de sa va certati alt ceva nu stiti .E valabil pentru toata lumea NU VA CONVINE SUNTETI LIBERI SA POSTATI IN ALTA PARTE . Evil or Very Mad Evil or Very Mad

+++ Subscriu!
Angler
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Mon Mar 21, 2011 6:43 pm    Post subject: Reply with quote

Cyrus12 wrote:
Angler wrote:

Asa si cam unde bati cu afirmatia asta ??? Nu-ti convine esti liber sa pleci ,nu te tine nimeni cu forta aici . Eu v-am mai spus ca voi astia noi veniti ati cam luat-o razna pe campii in afara de sa va certati alt ceva nu stiti . Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Unde bat cu afirmatia asta ? NU BAT NICAIERI! Calitatea de admin, nu-ti da dreptul sa tratezi cu lipsa de respect pe absolut nimeni si inca ceva, pe care ar fi bine sa tii minte: uni dintre noi chiar au luptat la propriu pentru a castiga , pentru uni sau alti, mai bine zis pentru noi toti, dreptul la libera exprimare.
Ca si paranteza, sa stii ca calitatea unei comunitati, nu sta in cantitatea ci in calitatea membrilor si bineinteles in calitatea subiectelor discutate; asa cum bine stim - cel putin unii dintre noi, faptele si nu vorbele definesc un OM.
Ca si incheiere, simpatiile si antipatiile, sunt ale mele proprii si personale si inca ceva: nu s-a nascut inca persoana sa-mi dicteze ce, unde, cand sau cum sa fac!

Hatsan 125 - 5,5
Nikon ProStaff
Back to top
Cyrus12
Spam Guardian

PostPosted: Mon Mar 21, 2011 8:36 pm    Post subject: Reply with quote

Angler wrote:
Calitatea de admin, nu-ti da dreptul sa tratezi cu lipsa de respect pe absolut nimeni si inca ceva, pe care ar fi bine sa tii minte: uni dintre noi chiar au luptat la propriu pentru a castiga

In primul rand calitatea de admin mi-am cīștigat-o prin munca in cei 5 ani de zile cīnd tinem in forumul in picioare eu si celalti admini si asa pentru mine cam ce ai luptat tu pentru acest forum ca tot te bati cu caramida im piept , in al doilea rand nu vad unde te-am jignit sau te simnti jignit cand ti-am zis sa nu va mai certati pe forum ca la usa cortului iar in al treile rand nu cred ca esti tu in masura sa vb de calitea umana
si ca sa te citez
Quote:
Ca si incheiere, simpatiile si antipatiile, sunt ale mele proprii si personale si inca ceva: nu s-a nascut inca persoana sa-mi dicteze ce, unde, cand sau cum sa fac!
as ca ai grija cum percutezi ca s-ar putea sa iti iei ban (pentru jignire ) asa sa sa iti dau dreptul la libera exprimare

ROMSDC

Back to top
cds
.300 Member
.300 Member

PostPosted: Mon Mar 21, 2011 8:45 pm    Post subject: Reply with quote

@cyrus 12
as ca ai grija cum percutezi ca s-ar putea sa iti iei ban (pentru jignire ) asa sa sa iti dau dreptul la libera exprimare

referitor la ban,in semn de solidaritate fata de Angler si ceilalti la care le puneti pumnul in gura aparand persoane care jignesc si ameninta imi putei da BAN si mie.
Cu respect va multumesc,ca nu aveti respect fata de adevar
Nu sint o papusica mica pe baza de arc
Vreti sa faceti ceva pentru mine?
Faceti infarct!
Back to top
crf
.22 Member
.22 Member

PostPosted: Mon Mar 21, 2011 8:55 pm    Post subject: Reply with quote

Cyrus12 wrote:
Angler wrote:

eu sunt nou si n-am luat-o razna si nici nu ma cert ... Vorbeste mai punctual. Nu-mi place treaba asta cu "voi astia noi veniti"...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Angler
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Mon Mar 21, 2011 8:56 pm    Post subject: Reply with quote

[quote="Cyrus12"
...................................................

Iti voi raspunde scurt, la obiect:
1. ma refer la libertatea de exprimare in societate si nu pe un forum - ma indoiesc ca vei intelege...
2. nu cred ca ma cunosti de undeva, sa stii cine sunt sau cu ce ma ocup, in timpul liber - la serviciu scot bolovani din balta aruncati de altii (cine are de inteles, intelege).... sau mai rau, sa faci tu afirmatii referitoare la calitatea mea de om, esti cumva indreptatit, in directia asta? puisor, vezi ca ma jignesti si nu-i bine.....
3. referitor la banul tau........ CRED CA VREAU CA ADMINUL SITE-ULUI SA DESFIINTEZE id-ul meu, nu mai doresc sa fiu aici, daca sunt moderat de unul ca tine.
PS: Salutari domnilor pe care v-am cunoscut aici si va doresc toate cele bune.

Hatsan 125 - 5,5
Nikon ProStaff
Back to top
Cyrus12
Spam Guardian

PostPosted: Mon Mar 21, 2011 9:23 pm    Post subject: Reply with quote

si eu iti voi raspunde tot punctual

1:atīt timp cat vorbești din dodi eu nu am de unde sa īnțeleg ce vrei tu sa zici ,citez:
Quote:
Calitatea de admin, nu-ti da dreptul sa tratezi cu lipsa de respect pe absolut nimeni si inca ceva, pe care ar fi bine sa tii minte: uni dintre noi chiar au luptat la propriu pentru a castiga , pentru uni sau alti, mai bine zis pentru noi toti, dreptul la libera exprimare.
si ai īncearcă-ma
2:de asemenea si nu sunt puișor cu tine si citește bine ce am scris
3: LA REVEDERE

pentru crf :Chiar vreți sa va arat cate "scandaluri" a-ti declanșat ??

pentru cds :in primul rand nu am pus pumnul in gura nimănui ,deocamdată , ci din contra in cea ce te privește chiar ti-am ținut partea pentru ca unu de pe aici te considera prea "guraliv" asa ca mai ușor cu solidaritatea ca s-ar putea sa te solidarizezi cu cine nu trebuie

Dl Angle īși da "aere" care pe mine ma cam sictiresc si după cum am mai spus nimeni nu tine pe nimeni aici cu forța dar de la a posta la subiect si pana la atac la persoana e cale lunga. Citiți cu atenție postările de mai sus si o sa vedeți de ce .

ROMSDC

Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Arhiva All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum