Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

pest
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Vanatoarea cu AC
View previous topic :: View next topic  
Author Message
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Thu Apr 06, 2006 4:00 pm    Post subject: Reply with quote

Alegzandru spunea ceva ca link-ul este luat de pe un forum canadian iar tipul care a filmat acele imagini are acest Edgun Matador.Oricum se explica pentru ca numai cu o astfel de arma asa de scurta se poate trage confortabil din masina.Eu stiu foarte bine deoarece cu spring-piston-uri de care avem toti este groaznic sa tragi din masina mai ales cand vrei sa reincarci.Cel mai bine se trage cu spring-urile sprijinit pe masina.
alegzandru
.300 Member
.300 Member

PostPosted: Thu Apr 06, 2006 5:46 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.airgunforum.ca/forum/viewtopic.php?t=3827
Asta e linkul unde a postat Levender filmuletul sau.. si are si o poza la semnatura cu arma sa, cea pe care a prezentat-o si Sniper. Acolo a dat si detalii privind viteza setata pentru partida de pest pe care ati vazut-o. Nu stiu daca o sa va mearga linkul, este postat la o categorie, Airgun Hunting, la care ai acces doar ca membru inregistrat.
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Fri Apr 07, 2006 1:56 pm    Post subject: Reply with quote

Nu ca as vrea sa ma laud sau sa fiu offtopic(desi cred ca am ales cel mai bine acest topic pentru ce vreau sa va spun),dar dupa ce am contribuit intens la starpirea ciorilor din zona rurala unde are bunicu pamant, s-au trezit si unii vanatori sa-mi recunoasca meritele,laudandu-ma ca datorita mie au inceput sa fie mai multe potarnichi in zona si ca abia asteapta sa inceapa din nou sezonul de vanatoare la potarnichi ca acum au la ce trage.Ce sa-i faci,asa-i la noi,romanul,intai te injura si te reclama si dupa aia iti recunoaste meritele. Mad
Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Vanatoarea cu AC All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum