Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

Invitatie pentru cei din Iasi si imprejurimi

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Intalniri oficiale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Sat May 16, 2009 1:51 pm    Post subject: Invitatie pentru cei din Iasi si imprejurimi Reply with quote

Am gasit un loc super de tras pe langa manastirea de la Miclauseni,chiar pe langa castelul familiei Sturdza unde s-a filmat filmul Orient Express de catre Sergiu Nicolaescu iar parintele de la manastire ne poate garanta ca putem trage pe proprietatea manastirii fara sa fim deranjatzi.Aviz amatorilor de "tinte",gen EdGun Wink Mai multe detalii pe mp.
Killer_533
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Sun May 17, 2009 9:08 am    Post subject: Reply with quote

Pai suna frumos ... dar ce te faci daca te prinde parintele la colt si te pune sa te spovedesti Shocked sau sa ii spui crezul Shocked Shocked sau cele 10 porunci Shocked Shocked Shocked ?

Iti dai seama de cate tinte trebuie sa ii spui ? Very Happy
Shooting Chrony F-1 Chronograph
Crosman FireStorm Slingshot
http://www.youtube.com/watch?v=iAqLAG1A7TA&fmt=18
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
emy
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Sun May 17, 2009 10:29 am    Post subject: Reply with quote

numai cei care detin arme in cal .50 sunt luati la recitat porunci Wink
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
haiosu
.338 Member
.338 Member

PostPosted: Sun May 17, 2009 10:32 am    Post subject: Reply with quote

gresit, poate cei cu cal.50 sa DEA porunci... Laughing
lasand gluma deoparte, am fost la joitza si am vazut arma. prea putin timp, drept pt care incercam sa reeditam povestea. in scurtul timp, pot spune ca am realizat ca e o arma strasnica. o scula deosebita, si cred ca merita sa stea in dulapul cu arme al adevaratilor impatimiti. sper sa mai am ocazia sa o vad, sa testez...

bam51- cal 5.5
gamo V3 - cal 4.5
qb57 cal 5.5
revolver crossman - cal. 4.5
gamo shadow 1000 - cal 5.5
ekol asi - cal 9mm P.A.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Sun May 17, 2009 2:10 pm    Post subject: Reply with quote

Nu-i nici o problema cu "tzintele" din zona de-acolo ca sunt destule iar parintele abia asteapata sa ne-adunam mai multzi si sa venim acolo sa-l scapam de ele Laughing
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Sun May 17, 2009 10:20 pm    Post subject: Reply with quote

Ei si-acum ceva impresii baieti Smile Mie mi-a placut chiar daca tzintele au fost cam rusinoase sa priveasca pe tzeava pustii Twisted Evil Laughing
Smooky
Guest

PostPosted: Mon May 18, 2009 9:49 am    Post subject: Reply with quote

Intalnirea a decurs mult mai bine decat ma asteptam. Am avut parte de o primire calduroasa acolo. Imi pare rau ca nu am fost pregatit, ma refer ca am avut munitie putina Crying or Very sad. In rest au fost clipe de neuitat. Abia astept urmatoarea intalnire, asta-i clar. Laughing .
Back to top
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Mon May 18, 2009 10:52 am    Post subject: Reply with quote

Pai cum spunea si Dan are potentzial zona si daca esti acolo de dimineatza si stai undeva la umbra si asteptzi ai toate sansele sa fi foarte multzumit la sfarsitul zilei cu tzintele acumulate.
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Tue Jun 02, 2009 12:56 pm    Post subject: Reply with quote

Cele 5 sau 6 iesiri au fost super reusite,chiar daca uneori vremea n-a tinut cu noi,pasiunea comuna ne-a incalzit sufletele si desi afara ploua cu galeata,adunati toti la umbra unui copac mai bogat in ramuri,tot goleam cutia de pelete Smile Zona este super frumoasa,oamenii primitori insa pentru "tzinte"-gen EdGun,cine mai vrea sunt cam pe sfarsite Laughing 2 Hatsan-uri 125,un Webley Patriot si un Airforce Condor le-au cam rarit Twisted Evil
omu_n3grwoo
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Tue Jun 02, 2009 3:05 pm    Post subject: Reply with quote

AC Sniper wrote:
Cele 5 sau 6 iesiri au fost super reusite,chiar daca uneori vremea n-a tinut cu noi,pasiunea comuna ne-a incalzit sufletele si desi afara ploua cu galeata,adunati toti la umbra unui copac mai bogat in ramuri,tot goleam cutia de pelete Smile Zona este super frumoasa,oamenii primitori insa pentru "tzinte"-gen EdGun,cine mai vrea sunt cam pe sfarsite Laughing 2 Hatsan-uri 125,un Webley Patriot si un Airforce Condor le-au cam rarit Twisted Evil

asta da aventura... de neuitat! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Smooky
Guest

PostPosted: Tue Jun 02, 2009 3:31 pm    Post subject: Reply with quote

Comentariul atat de poetic facut de Adrian suna ca un basm devenit realitate. Asa si a fost. O aventura de neuitat. Probabil in cativa ani povestea noastra va deveni legenda in acea zona. Inca o data... de neuitat...
Back to top
Smooky
Guest

PostPosted: Tue Apr 26, 2011 8:57 am    Post subject: Reply with quote

Adriane...mai zi si tu ceva
Back to top
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Thu May 05, 2011 1:19 pm    Post subject: Reply with quote

Pai ce sa zic,oamenii din zona sunt foarte multumiti de ce am facut noi acolo si cu 2 ani in urma si anul trecut si cred ca daca si anul asta facem o iesire macar odata ca acum 2 ani,la anu' intradevar nu vor mai fi decat cateva pe-acolo.Plus ca acum are si smooky si omu_n3grwoo pcp-uri care sunt cu mult mai eficiente decat spring-urile si mult mai precise la distanta.Depinde de voi sa ne intalnim si sa fie o intalnire cat mai reusita.
dvdrwsor
Guest

PostPosted: Thu May 05, 2011 5:48 pm    Post subject: Reply with quote

Week-end-ul asta am cursa ca veneam iar. Imi pare rau pentru ca voiam sa intalnesc colegi si prieteni de forum si armele lor. Mai mult ca sigur vin Marti sau Miercuri , chiar daca suntem numai eu si AC Sniper.

Tura asta vreau sa si filmez si sa fac poze pentru ca tura trecuta ne-am luat cu trasu' si cu discutiile cu parintele si am uitat.
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Intalniri oficiale All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum