Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

PC / Console Gaming !!!
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Off Topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Killer_533
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Fri Apr 18, 2008 3:15 pm    Post subject: Reply with quote

Wow !! Site-ul cu Silent Hunter este super ! Multumesc ! Very Happy
Shooting Chrony F-1 Chronograph
Crosman FireStorm Slingshot
http://www.youtube.com/watch?v=iAqLAG1A7TA&fmt=18
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Cyrus12
Spam Guardian

PostPosted: Fri Apr 18, 2008 3:37 pm    Post subject: Reply with quote

Cu placere .Hai ca ai cu ce iti umple timpul . Sfat :Citeste cu atentie ce scriu baieti aia acolo pentru ca daca gresesti va trebui sa iti reinstalezi jocul din nou . Modurile le activezi cu JSGME .Daca nu stie ce e ala dai un search pe forum si o sa gasesti explicat pendelete .Spor la scufundat si Run Silent ,Run Deep Mate

PS:vezi ca si la SH3 si la SH4 ai Add-on-uri. La SH3 sunt - GWX1 & GWX2 si U-Boat Battle In The Mediterranean(neoficiale )si la SH4 e U-BOAT MISSIONS (oficial)

Le gaseti pe toate pe torrente Twisted Evil Twisted Evil

ROMSDC
(http://www.romsdc.ro/)

Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
by/geo
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Sat Mar 13, 2010 12:03 am    Post subject: Reply with quote

salut baieti!!! .ieri am terminat jocul Dead space ,si ,mi s-a parut cam sec .in fine!!; de vreo o sapatamana ma chinui sa descarc un joc mai vechi ,dar care mi-a placut .[star trek elite force 2] acum sa terminat de descarcat dar cand sa il dezarhivez ,cd 1 da o eroare si winRar-ul nu vrea sa mil despacheteze. cd 2 pare sa mearga .aveti idee ce pot sa ii fac ?
eventual daca l-ati jucat si stiti un torrent de pe care merge jocul.problema la mine e ca netul merge foarte lent. cate 10--20 kb pe sec.de asta intreb daca stiti cumva cum as putea sa il repar,sau un torrent verificat d eunde sa il descarc.
multumesc !! va salut!!
Cipri
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Sat Mar 13, 2010 9:36 am    Post subject: Reply with quote

Salut! Geo, am avut si eu problema ta. Am luat un joc si era impartit in arhive de 14 Mb. Unele imi dadeau o eroare si nu stiam ce sa le fac. Pana la urma am sters acele arhive (cele de 14Mb, sau cat or fi avut ele) si am dat la torrent recheck. Dupa ce si-a facut rechech`ul a inceput sa downloadeze acele arhive care lipseau. De fiecare data cand faceam chestia cu stersul arhivelor corupte, observam ca unele din ele nu mai aratau ca au eroare, deci mergeau. Mai incercam de cateva ori sa le fac si pe celelalte dar... fara succes. La celelalte am gasit o alta varianta. Am vazut cum se numeau, ce marime aveau si am intrat pe StrongDC si le-am cautat acolo. Daca le gaseam le stergeam pe cele corupte din folderul unde download`asem jocul de pe torrent iar apoi le downloadam pe cele gasite de pe Strong.

Nu stiu daca ai inteles mare lucru, dar e simplu. Stergi arhivele corupte si le iei de pe StrongDC (varianta scurtata).
Asta daca atunci cand dezarhivezi primul CD iti da eroare ceva genul The Volume Is Corrupt, sau cam asa ceva.

Bafta!
View user's profile Send private message
by/geo
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Sat Mar 13, 2010 1:15 pm    Post subject: Reply with quote

Multumesc. problema e ca ,jocul mi sa descarcat in 2 arhive .cd1 si cd2 si cand incerc sa il dezarhivez merge pana la 97% si apoi se opreste. nu pare sa fie impartit in alte fisiere .am vazut la alte jocuri ca veneau asa cum spui, in un anumit numar de pachete .as fi incercat si eu sa le descarc separat .oricum cred ca o sa descarc doar cd 1 tot de pe torrent. numa ca aveam chef sa profit de sambata asta si sa joc putin . asa ca probabil mai o saptamana de steptat .
Ps l-am vazut in magazin . ghiciti!!!!!! 47 de euro
Cipri
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Sat Mar 13, 2010 1:38 pm    Post subject: Reply with quote

Geo, ai incercat varianta cu Repair din WinRar?
In caz ca nu stii cum: Intri in CD1, si se va deschide arhiva cu WinRar. Apoi dai la Tools si de acolo alegi Repair Archive. O sa-ti creeze o alta arhiva. Incerci sa extragi arhiva cea reparata. Daca nu merge... nu am alta solutie.

Imi cer scuze pentru "tutorialul" cu reparatul, nu vreau sa jignesc pe nimeni. Presupun ca stiai asta, asa ca nu-l lua in considerare Smile

Bafta!

Apropo, daca tot e vorba de ce jocuri am jucat si ne-au impresionat o sa pun si eu 2. Acum 2 saptamani am terminat Call Of Duty Modern Warfare 2 ... SUPER joc! Mie mi-a placut. Exact acum 5 minute (de la data postului) am terminat si Battlefield Bad Company 2, si acesta la randul lui SUPER bun! Sunt asemanatoare ca si gameplay dar alte povesti. Le recomand celor care le pot juca. Pe scurt, sunt shootere moderne, adica arme cat de cat din timpurile noastre.
by/geo
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Sat Mar 13, 2010 4:16 pm    Post subject: Reply with quote

Fi linistit Cipri!! si daca stiu raspunsul nu e nimic daca il repeti. doar ai incercat sa ajuti.asta e important.
Daca intreaba cineva ceva si primeste o varianta de raspuns, care poate e simpla sau cunoscuta de multi,nu inseamna ca e deranjant sau nu stiu cum.
Am incercat si varianta asta si .......
cred ca e o altfel de eroare. poate nu e descarcat complet pt ca se comporta ca si cum as incerca sa dezarhivez inainte de a se termina descarcarea.am incercat sa il copiez in mai multe variante si degeaba. subiect inchis Very Happy . il descarc din nou ,poate am noroc.
Pt amatorii de shutere[sper ca am scris bine] jocul e destul de bun ,si merge pe Pc si mai slabute. cine stie nume de jocuri gen quake4 sau alienvs predator?. in general shutere Sf .
Va salut!!
Cipri
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Sat Mar 13, 2010 7:29 pm    Post subject: Reply with quote

Legat de shooterele SF. Unul dintre ele este Halo 1. Ar mai fi si Halo 2 dar ala este pentru Windows Vista sau Windows 7. Exista si niste programele cu care il poti face si pe XP. Halo 1 e si pentru PC`uri mai slabute, cum ai zis si tu Geo. Daca imi mai aduc aminte de altele o sa te anunt.

Bafta!
by/geo
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Sat Mar 13, 2010 9:18 pm    Post subject: Reply with quote

apropo de Halo, am descarcat ceva crezand ca e joc ,dar nu am verificat si de fapt era un fel de film facut pe comp. adevarul e, ca e realizat super.are 700 de mega dar numai vreo 15 minute de film . nu stiu daca e secventa din joc sau e chiar un film.daca e film a-s incerca sa il descarc intreg .
Cu numele asta l-am gasit [Halo.Wars.2009_www.Onlytheone.ro_and_www.MyFilm.ro.avi.6Y6FYXVDUMX7PIXWRTAOCCCP6WWOTX3F4G] .pt amatorii de Sf e super.
Cipri
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Sat Mar 13, 2010 10:26 pm    Post subject: Reply with quote

Filmul pe care l-ai vazut este de fapt format din filmuletele din joc. L-am vazut si eu mai de mult. Este facut din Halo2. In curand o sa apara si Halo 3 dar pentru ala o sa-mi trebuiasca un Dual Core (in cazul meu) Very Happy

Bafta!
ct78bev
.300 Member
.300 Member

PostPosted: Sat Apr 03, 2010 12:45 pm    Post subject: Reply with quote

Am jucat si este interesant Prototype.
Back to top
nineinchfly
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Thu Mar 03, 2011 12:02 pm    Post subject: simulator de vanatoare Reply with quote

Un super simulator de vanatoare, partial gratis, in sensul ca daca vrei arme mai tari si autorizatie la toate speciile de vanat, plus accesorii, tre sa scoti banii, nu multi ce-i drept.

www.thehunter.com

mai jos un filmulet inregistrat din joc:

http://www.vimeo.com/19227757

RoadRunner
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Thu Mar 03, 2011 5:01 pm    Post subject: Reply with quote

E dragut,parca ceva mai antrenant decit Deer Hunter,dar coloana sonora merge mai degraba la un CS decit la vinatoare.
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Thu Mar 03, 2011 5:09 pm    Post subject: . Reply with quote

e... in film sunt numai "fazele" ca in rest te plimbi mai mult decat in deer hunter iar muzica e de la mine Wink in joc sunt numai nature sounds.

cds
.300 Member
.300 Member

PostPosted: Thu Mar 03, 2011 6:47 pm    Post subject: Reply with quote

eu am jucat asta si este chiar fain,Hunting unlimited ,mai ales ca poti deveni din vanator vanat.
Nu sint o papusica mica pe baza de arc
Vreti sa faceti ceva pentru mine?
Faceti infarct!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Off Topic All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum