Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

JOITA 24 FEBRUARIE
Goto page Previous  1, 2, 3

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Intalniri oficiale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
eugen.netoiu
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Wed Mar 05, 2008 2:51 pm    Post subject: Reply with quote

haiosu wrote:
se impune neaparat un multishot precum si schimbarea capatului de alama de la inchizator cu unul gen "carabina" cu bila si ceva mai lung, pt ca mi-am rupt degetele la incarcare Smile

Mia povestit si Cosmin chestia asta pe messenger. Cred ca nu e greu de facut o prelungire cu bila in lateral. Tot Cosmin mai zicea ca nu e nevoie pt rotire la 90 grade a boltului pt armare cea ce nu-mi suna bine! Inseamna ca are foarte mare fanta pe cilindrul principal pe unde trage ciocanelul inapoi.

haiosu wrote:
... se mai impune o debavurare a canalului pe unde intra alica, pt ca a cam zgariat oringurile.

Treaba de finete ... se duce si brunajul dar se poate face la loc.

haiosu wrote:
ca precizie cred ca-s bune, dar ar cam trebui schimbata mana (la mine cel putin) Smile

De precisa te asigur ca este, fapt confirmat si de Mario Sever si daca Mario a zis ca e precisa pai sa te astepti sigur la grupaj de 1 inch la 50m. Cred ca trebuie vazut mai intai cu ce alice ii place sa scuipe (urat obicei dar placut pt noi Smile ) !! Ce alice ati incercat?

haiosu wrote:
...va trebui sa mai luam si altadata cronograful pt teste mai amanuntite. cosmin va poate spune mai mult despre curba valorilor vitezei. parca cu jsb a masurat...

Am vazut graficul lui Cosmin dupa ce am scris postul de mai sus Embarassed

Sper sa ajung si eu la urmatoarea intalnire!!! Ma enerveaza ca mai tot timpul sunt pe fuga adica stau foarte prost cu timpul liber (inclusiv aici pe forum) Sad
cosminioans
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Wed Mar 05, 2008 4:08 pm    Post subject: Reply with quote

cu JSB 5.51 am tras

graficul il gasesti pe topicul de la Tuning

precizia nu am putut s-o testam deoarece batea vantul cu viteza variabila...

EU SUNT F MULTUMIT DE BAM (in caz ca am dat altceva de inteles) SmileSmileSmile

nu ma plang de incarcare, e ok si asa

un regulator i-ar prinde tare bine

cat pentru luneta, un parasolar in fata si un "cauciuc" in spate

te asteptam la urmatoarea intalnire
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Intalniri oficiale All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum