Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

"sobolani"
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Vanatoarea cu AC
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jonny_bravo
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Tue Mar 19, 2013 5:40 pm    Post subject: Reply with quote

lasa-l domnule sa semnalizeze....are deja doua posturi...la al3lea primeste o vizita Very Happy de la Marele Sobolan!!
Back to top
View user's profile Send private message
jules
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Tue Mar 19, 2013 8:36 pm    Post subject: Reply with quote

...ca doar nu se se gandeste cineva ca pusca are vre-o legatura cu sobolanii morti.
Aici gresim: apare o poza cu sobolani si pusca in acelasi cadru si toata lumea presupune ca pusca a fost motivul mortii sobolanilor Smile
jules
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Tue Mar 19, 2013 8:45 pm    Post subject: Reply with quote

ia uite la asta ce afectat e!

viper1
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Tue Mar 19, 2013 10:53 pm    Post subject: Reply with quote

Asta nu e sobolan.
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Wed Mar 20, 2013 8:21 am    Post subject: Reply with quote

jules wrote:
ia uite la asta ce afectat e!

hai ca m-am bine dispus de dimineata cu postul asta Laughing Laughing Laughing
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Wed Mar 20, 2013 8:25 am    Post subject: Reply with quote

Tevez wrote:
Sincer eu aş edita postarea şi aş şterge poza.

Tevez,iti recomand niste ceai laxativ la lucru in fata biroului ca prea esti constipat Laughing Laughing Si de prea mult stat in scaun nu ti-ar strica si niste HEMOROeasy in cutie(vezi reclama de la tv ca-i strasnica) Laughing Laughing
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Wed Mar 20, 2013 8:52 am    Post subject: Reply with quote

...

Last edited by AC Sniper on Fri Oct 18, 2013 5:46 am; edited 1 time in total
Back to top
Tevez
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Wed Mar 20, 2013 9:11 am    Post subject: Reply with quote

AC Sniper wrote:
Tevez wrote:

Tevez,iti recomand niste ceai laxativ la lucru in fata biroului ca prea esti constipat Laughing Laughing Si de prea mult stat in scaun nu ti-ar strica si niste HEMOROeasy in cutie(vezi reclama de la tv ca-i strasnica) Laughing Laughing

Laughing No thanks, nu am nevoie, eu īs relaxat de felul meu, iar recomandarea venită de la un bolnăvior de paranoia care vede numa "gabori" care-l urmăresc e hilară. Altă dată visai poliţişti "under-cover" pe forumuri şi alte prostii, amu' e bine că un teribilist aruncă pozele alea prosteşte pe forum. Laughing
Back to top
jonny_bravo
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Wed Mar 20, 2013 9:41 am    Post subject: Reply with quote

eu stiu cine e politistul under cover pe forumul asta....mai stiti cum se numea publicatia (revista) politiei? Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Wed Mar 20, 2013 10:41 am    Post subject: Reply with quote

Tevez wrote:
AC Sniper wrote:
Tevez wrote:

Laughing No thanks, nu am nevoie, eu īs relaxat de felul meu, iar recomandarea venită de la un bolnăvior de paranoia care vede numa "gabori" care-l urmăresc e hilară. Altă dată visai poliţişti "under-cover" pe forumuri şi alte prostii, amu' e bine că un teribilist aruncă pozele alea prosteşte pe forum. Laughing

Si uite asa se da singur de gol papagalul Laughing Eu nici n-am afirmat aici pe forum ca as fi eu,in mod special, urmarit de "gabori",ci doar ca aici pe forum sunt o gramada de astfel de indivizi care mananca cacao despre niste oameni cinstiti si la locul lor,pasionati de arme,si au rolul de a fabrica minciuni menite a descuraja oamenii in a practica tirul cu ac iar asta o stiu din surse foarte credibile si bine informate.
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Wed Mar 20, 2013 11:04 am    Post subject: Reply with quote

@Tevez si apropo,imi plac teribilistii si "nebunii" frumosi ai acestui neam de eroi din care ma trag si eu,pentru ca fara ei am sta si-acum in pesteri si am tremura de frig si frica in fata imperiilor si a elementelor dezlantuite ale naturii. Twisted Evil
CDim
.177 Member
.177 Member

PostPosted: Wed Mar 20, 2013 1:06 pm    Post subject: Reply with quote

Unii dintre noi par sa se ia mult prea mult in serios, atat pe ei insisi, cat si avatarurile alese. Ma gandesc sa caut o poza cu Sly Stallone si pe urma sa amenint pe toata lumea pe forum ca le mut falcile din loc daca indraznesc sa fie de alta parere cu mine, ca, deh, io mi-s Rambo si am un chintal de muschi pe mine.
Cat despre eroii neamului, vai de capul lor... O stii pe-aia cu "De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii", AC Sniper? Tie ti se potriveste perfect versul urmator.
Inaintasii se luptau cu imperiile, iar urmasii masacreaza cateva zeci de pasari la o singura "iesire" si cred ca asta-i face eroi de proportii epice.
Altfel, daca as fi la fel de obsedat de treaba asta cu militienii, as zice ca tu corespunzi perfect profilului de provocator. Puseshi poza aia, care e o demonstratie perfecta a unuia din motivele intemeiate pentru care vanatoarea cu AC e interzisa, si-acum astepti sa mai apara si altii, nu? Care eventual sa poate fi si identificati?
Back to top
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Wed Mar 20, 2013 2:19 pm    Post subject: Reply with quote

CDim wrote:
Unii dintre noi par sa se ia mult prea mult in serios, atat pe ei insisi, cat si avatarurile alese. Ma gandesc sa caut o poza cu Sly Stallone si pe urma sa amenint pe toata lumea pe forum ca le mut falcile din loc daca indraznesc sa fie de alta parere cu mine, ca, deh, io mi-s Rambo si am un chintal de muschi pe mine.
Cat despre eroii neamului, vai de capul lor... O stii pe-aia cu "De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii", AC Sniper? Tie ti se potriveste perfect versul urmator.
Inaintasii se luptau cu imperiile, iar urmasii masacreaza cateva zeci de pasari la o singura "iesire" si cred ca asta-i face eroi de proportii epice.
Altfel, daca as fi la fel de obsedat de treaba asta cu militienii, as zice ca tu corespunzi perfect profilului de provocator. Puseshi poza aia, care e o demonstratie perfecta a unuia din motivele intemeiate pentru care vanatoarea cu AC e interzisa, si-acum astepti sa mai apara si altii, nu? Care eventual sa poate fi si identificati?

Nicidecum avatarurile alese de mine n-au vreo legatura cu eroii neamului care zac uitati in istorie.Au legatura cu un singur cuvant si acela este:LIBERTATE.Asa cum stramosii mei credeau ca moartea este calea spre libertatea suprema asa cred si eu.Cat despre cat as fi eu de politist-provocator cei care m-au cunoscut aici pe forum stiu ca nu este adevarat.Pur si simplu imi place sa sfidez ridicolul impus prin legile facute de hotii din tara asta si-atat.Poza asta cu aceste "biete" zburatoare "asasinate" de mine o poti gasi pe forum demult la acest topic http://www.clubairguns.ro/forum/viewtopic.php?t=3655&postdays=0&postorder=asc&start=90 pe data de 18 Aprilie 2010 deci nu este nici o provocare sa mai apara si altii care sa poate fi identificati cum bati tu campii Laughing Si apropo nu mi-s cu chintalul de muschi pe mine insa imi place sa-mi folosesc materia cenusie mai mult decat forta bruta de care spui tu.

P.S. si te rog nu-mi mai rastalmaci vorbele,am zis ca ma trag din neam de eroi,de altfel ca multi dintre noi chiar daca nu sunt constienti de asta,nu ca as fi eu un erou.eu doar sunt constient de acest adevar,nimic mai mult.
safe&sound
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Wed Mar 20, 2013 3:53 pm    Post subject: Reply with quote

AC Sniper wrote:

ia uite aici-sa la tataie
Laughing

AC Sniper, foarte tare omule! Tzapana isprava! Misto poza "tablou de vanatoare"!

Cu care dintre armele cu aer comprimat pe care le detii ai reusit minunatia?

Last edited by safe&sound on Wed Mar 20, 2013 4:15 pm; edited 1 time in total
Back to top
AC Sniper
.50 Member
.50 Member

PostPosted: Wed Mar 20, 2013 4:12 pm    Post subject: Reply with quote

safe&sound wrote:
AC Sniper wrote:

ia uite aici-sa la tataie
Laughing

AC Sniper, foarte tare omule! Tzapana isprava! Misto poza "tablou de vanatoare"!

Cu care dintre armele cu aer comprimat pe care le detii ai reusit minunatia?

Da interesant,sarcasm,cica "tablou de vanatoare". Twisted Evil pai nu-i mai bine sa se cacareze astea din tabloul de vanatoare cu pricina pe masinile voastre bengoase si pe scafarliile voastre fudule. uite asa am adunat gramada de postari pe forumul asta.raspunzand la astfel de postari Laughing cu ce arma le-am impuscat?pai nu se vede la semnatura Twisted Evil
Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Vanatoarea cu AC All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum