Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

Cont

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Arhiva
View previous topic :: View next topic  
Author Message
airguns
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Wed Mar 30, 2005 8:35 am    Post subject: Cont Reply with quote

Taxa de inscriere contravaloarea in lei a 10 Euro si cotizatia pe 2005 echivalentul a 12 Euro (1 Euro /luna) se vor vira in contul CLUB AIRGUNS RO02CBIT141013184Y001000 deschis la BANCA ION TIRIAC Constanta cu mentiunea taxa de inscriere si cotizatie 2005. Va rugam sa pastrati dovada de depunere.
Back to top
View user's profile Send private message
dabija
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Wed Mar 30, 2005 2:25 pm    Post subject: Reply with quote

Super ... vineri trimit banii pentru cotizatie.
http://petredalea.ro/category/fieldtarget/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
dabija
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Fri Apr 01, 2005 12:42 pm    Post subject: Reply with quote

Am trimis azi cotizatia pe 2005.
Back to top
AirgunsBot
Data bot

PostPosted: Fri Jun 24, 2005 8:37 pm    Post subject: Intrebare Membrii noi Reply with quote

Pentru membrii noi care doresc sa se inscrie in Club Airguns cum se procedeaza la calcularea cotizatiei avind in vedere ca a trecut o perioada ( in cazul de fata 1/2 ) din an ?
Platesc doar perioada ramasa din anul curent + taxa de inscriere ?

p.s.
la data postarii mesajului ambele adrese de email de contact ale asociatiei nu functioneaza, "insuficient spatiu pe serverul dvs de email".
Back to top
AirgunsBot
Data bot

PostPosted: Sat Jul 30, 2005 10:21 am    Post subject: Reply with quote

Smile Surprised Laughing Laughing Rolling Eyes Twisted Evil Mad Rolling Eyes Embarassed
Back to top
eugen.netoiu
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Tue Aug 09, 2005 9:43 am    Post subject: Reply with quote

Din motive obiective activitatrea asociatiei a fost redusa ca sa zicem asa. Foarte multi dintre membrii activi ai forumului si ai asociatiei (inclusiv eu) au fost in concediu in perioada asta, iar locatia serverelor (link-urile care nu merg) sufera modificari, care, se vor termina in maxim 2 saptamani.

Ii invitam la sfarsitul lunii septembrie sau inceputul lunii octombrie la Bucov, pe toti armelor cu aer comprimat. O sa incercam sa organizam si un concurs de field target in cadrul acestei intalniri. Informatii mai complete despre intalnirea din aceasta toamna vor aparea si pe site si pe forum in circa 2-3 saptamani (asteptam sa ne revina toti din concedii).
Cei care sunt circumspecti cu privire la ... calitatea asociatiei si a membrilor ei ne vor putea cunoaste la Bucov. Pe forum se poate spune ca sa instaurat o mica monotonie si asta nu numai din cauza concediilor ci si din cauza ca subiectele fierbinti sau tot discutat la fel de fierbinte aproape pana la epuizare (o sa mai adaug eu un subiect fierbinte), inclusiv idei noi despre arme cu aer comprimat, date tehnice, despre balistica proiectilelor, etc. Ce am facut in ultima vreme a fost sa raspundem intrebarilor noilor veniti care au cerut mai mult sfaturi. Daca o sa facem rost de suficienti bani o sa scoatem o revista in care, in primele numere ar trebuii sa explicam pe larg toata gama de arme cu aer comprimat astfel incat, orice incepator ar putea sa decida ce este bun pentru el dupa lecturarea acestora.
eugen.netoiu
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Tue Aug 09, 2005 10:03 am    Post subject: Re: Bucov Reply with quote

Vanatoru de ciori wrote:
Eugene, poate tie iti e usor sa ajungi la Bucov ca e aproape de tine, dar eu ca sa fac 400 km dus sa fac cateva pliciuri si 400 intors acasa nu prea-mi arde Very Happy

Vino tu cu o solutie cumva sa ne intalnim undeva unde sa fie apropape pentru fiecare participant! Sa sti ca nu eshti cel mai departe de Bucov! Au venit participanti si de la 500km de Bucov. De venit ar trebui venit de vineri seara si plecat duminica (cine poate), daca nu macar sambata dimineata sa se ajunga in Ploiesti! Poligonul asta din Bucov a fost ales fiindca e singurul poligon cunoscut bine de mebrii asociatiei care este cumva situat mai spre centrul tarii sa fie cat mai aproape in mod egal de toti participantii. Intradevar, noi cei din Ploiesti si Bucuresti suntem norocosi. Ce pot sa mai zic? Si presedintele asociatiei vine de la 300km (Constanta).
dabija
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Wed Aug 10, 2005 12:42 pm    Post subject: Reply with quote

Eu am mers pana acum de doua ori la Bucov ... cate 500Km dus+500km intors si nu am fost singur ci impreuna cu un al membru din Resita ... asa ca distanta nu are chiar cea mai mare importanta. Cat despre "cateva pliciuri" ce pot sa zic ... asta-i parerea ta. Citeste pe forum articolele despre intalnirile de la Bucov ... au insemnat mult mai mult decat "cateva pliciuri".
Back to top
AirgunsBot
Data bot

PostPosted: Wed Mar 29, 2006 5:10 pm    Post subject: Reply with quote

vreau sa stiu daca mai e valabil acel cont de mai sus

si la fel si suma

vreau sa ajut si eu cu ceva bani
Back to top
marius_iulian
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Wed Mar 29, 2006 8:08 pm    Post subject: Reply with quote

Sigur mai este valabil contul.
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
eugen.netoiu
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Wed Mar 29, 2006 10:32 pm    Post subject: Reply with quote

Nu cred ca mai este valabil! Mai asteapta si tu o juma de luna ca sa se lamureasca lucrurile!
dabija
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Thu Mar 30, 2006 9:21 am    Post subject: Reply with quote

Se lucreaza la mutarea sediului si contului in Bucuresti ... asa ca, dupa cum a zis si Eugen, mai ai putintica rabdare.
Back to top
AirgunsBot
Data bot

PostPosted: Thu Mar 30, 2006 3:41 pm    Post subject: Reply with quote

ok
Back to top
ave25
.338 Member
.338 Member

PostPosted: Sat Apr 01, 2006 8:15 pm    Post subject: Reply with quote

Contul nu mai este valabil, cel de la Constanta s-a inchis iar in Bucuresti inca nu am deschis contul nou pentru ca nu am inca toate documentele.
Abia m-am intors - am fost 10 zile plecat din tara. Incep sa ma ocup si de treburile administrative, dar si de organizarea de intalniri in Bucuresti si pe unde vor mai fi doritori in tara. Tinem legatura.
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Arhiva All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum