Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

Posibilitati cazare

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Intalniri oficiale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
airguns
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Tue Aug 16, 2005 8:07 am    Post subject: Posibilitati cazare Reply with quote

Dupa cum am spus dupa intalnirea din iunie de la Bucov anul curent, am gasit un motel la aproximativ 2 km de poligon la care cazarea este acceptabila din punct de vedere al raportului calitate/pret. La acea data inca se mai construia la ultimul nivel. Am luat pliante, am vizitat camerele disponibile si am stat de vorba cu persoane respnsabile. Este o constructie noua in care sigur nu sunt probleme gen mobila veche, bateriile de la chiuvete stricate sau gandaci. La parter exista un restaurant unde se poate servi masa iar la subsol este crama unde putem lua masa de sambata seara. Zilele acestea o sa ma duc din nou sa-l vizitez pt a culege informatii proaspete despre motel inclusiv numerele de telefon. O sa mai postez date si despre alte hoteluri din Ploiesti indata ce le am.
Back to top
View user's profile Send private message
eugen.netoiu
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Wed Aug 17, 2005 11:06 pm    Post subject: Reply with quote

Hotel Nord
0244 516 774

Hotelul este de 2 stele dar are dotari de 3 stele (aer conditionat, frigider, TV in camera + apa calda non-stop). La acest hotel au mai stat unii participanti si nu sau aratat dezamagiti de conditii.

Preturi:
Camera 2 paturi + MD (mic dejun) - 1.084.000 lei
Camera 2 paturi - MD - 894.000 lei
Camera 1 pat + MD - 891.000 lei
Camera 1 pat - MD - 796.000 lei
Apartament (3 paturi) + MD - 1.649.000 lei
Apartament (3 paturi) - MD - 1.459.000 lei
Camera 3 paturi + MD - 1.402.500 lei
Camera 3 paturi - MD - 1.117.500 lei

Hotel Turist
0244 590 441

Hotelul este de 3 stele toate camerele au conditii de 3 stele.
O camera cu 2 paturi 1.600.000 - nu mai stiu daca are si mic dejun inclus.

Motel Europa (2km de poligonul de la Bucov)
0244 597 336

Un loc (pat) = 400.000 mii lei

Motelul are camere incepand de la un pat (care este rezervata) pana la 4 paturi. De data asta am vorbit chiar cu patronul care nu a mai fost asa amabil ca fiul sau cu care m-am inteles mai bine in iunie. Nu m-a lasat sa fac poze in camere si nici nu a avut amabilitatea macar sa mi le arate din nou. Asa ca nu stiu daca camerele cu 4 paturi au chiar paturi si nu fotolii-pat asa cum am vazut in iunie. A fost tare sarac la vorba ...
Toate camerele au grup sanitar cu dus si apa calda non-stop. Undeva la etajul 1 exista un bar cu masa de biliard, la parter in exterior se afla restaurantul iar la subsol este crama unde am putea sa servim masa de seara impreuna.

Am un pliant de la acest motel si ii pot face poze. Cine este interesat ii pot trimite pozele (fata-spate) pe e-mail.

Mai sunt alte doua hoteluri si anume Hotel Central si Hotel Prahova dar la amandoua veti gasi preturi ... mai suparate.

Preturile nu difera in functie de sezon de sezon!

Daca aveti intrebari va astept aici sau pe mesaj privat!
AirgunsBot
Data bot

PostPosted: Wed Sep 07, 2005 10:15 am    Post subject: Reply with quote

Am generat o harta ptr referinta, sper sa fie de folos.
Lucian.
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Intalniri oficiale All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum