Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

hai noroc baieti

Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Faceti cunostinta cu noi
View previous topic :: View next topic  
Author Message
paranel
Visitor
Visitor

PostPosted: Sat May 11, 2013 8:08 pm    Post subject: hai noroc baieti Reply with quote

salut , sunt andrei, iasi, am permis din martie, hatsan 125 sniper 5.5cal. am pana acum 2 cutii trase. reusesc sa grupez 10 boabe intr-un cerc de 15cm tras din picioare la 25m. cu sprijin pe genunchi cam in 10-11 cm la aceiasi distanta . h&n silver point . folosesc doar cuiul si catarea . daca se poate cateva sfaturi pt a imbunatati tragerea. am tras doar afara, in padure sau in curte la neamuri. multumesc anticipat, stima, andrei, iasi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
valimarele
.308 Member
.308 Member

PostPosted: Mon May 13, 2013 6:47 am    Post subject: Reply with quote

Bine ai venit printre noi! Very Happy
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Tevez
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Mon May 13, 2013 11:00 am    Post subject: Re: hai noroc baieti Reply with quote

Bun venit pe forum, sfaturi pentru tragere cât mai exactă sunt cu miile pe net. Eu ţi-aş recomanda să tragi mai întâi dintr-o poziţie cât mai comodă, gen la măsuţă, sau din culcat cu arma sprijinită pe o pătură făcută sul, un săcuţ cu nisip, ceva de genu' ca să vezi ce grupaj scoţi în condiţii bune, mai apoi din picioare, nerezemat, etc.
Back to top
View user's profile Send private message
Smooky
.177 Member
.177 Member

PostPosted: Mon May 13, 2013 5:51 pm    Post subject: Reply with quote

nu folosi in hatsanul tau alice ascutite. nu prea le plac alicele ascutite hatsanurilor in general. incerca ceva cu varf rotund ai sanse mai mari
Back to top
paranel
Visitor
Visitor

PostPosted: Wed May 15, 2013 11:07 pm    Post subject: Reply with quote

Smooky wrote:
nu folosi in hatsanul tau alice ascutite. nu prea le plac alicele ascutite hatsanurilor in general. incerca ceva cu varf rotund ai sanse mai mari

salut, vad ca esti si tu din iasi, unde mergi sa tragi ? ai un loc preferat ? mi-ar placea sa facem o iesire impreuna . stima
Smooky
.177 Member
.177 Member

PostPosted: Thu May 16, 2013 8:58 pm    Post subject: Reply with quote

La sectiunea intalniri /Intalniri iasi vei vedea...Duminica asta nu pot...Poate cealalta...Sa vad ce spune si omu_n3grwoo..Pana atunci toate cele bune
Back to top
fiorellobv
Visitor
Visitor

PostPosted: Sun Jun 16, 2013 8:59 pm    Post subject: hai noroc baieti Reply with quote

Salutare ,sunt Florin din Brasov si de cateva zile m-am "alaturat"si eu acestei "familii"daca pot spune asa,de 3 sapt mi s-a eliberat autorizatia de la politie si sunt in cautarea unei arme. "Aleasa" ar fi un hatsan at 44 w -10 pe pat de lemn, doar ca din pacate cei de la MLD fac urmatoarea comanda abia peste 4 -5 luni ,cam mult de asteptat. Daca e cineva care vinde o astfel de arma asi fi interesat. Desigur imi prinde bine si orice sfat sau sugestie cu privire la arma asta. Nr contacat 0766287075
P.S VALIMARELE din Brasov am vazut ca ai o astfel de arma ,daca nu cer prea mult poate ne vedem zilele astea si imi spui mai multe despre arma .sau orice posesor de A.C din brasov. Pe curand
Back to top
Tevez
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Mon Jun 17, 2013 8:25 am    Post subject: Re: hai noroc baieti Reply with quote

Ciao Florin, bun venit pe forum!
Ultimul transport de Hatsan venit la MLD s-a "evaporat" rapid, eu am mers săpt.
trecută să văd Galatianul şi deja nu mai aveau. Very Happy De AT wood nu m-am uitat,
dar bănuiesc că ai sunat şi ai informaţia "de la sursă" că nu mai au pe stoc. Ce
mi-a atras atenţia a fost AT-ul tactical, nu cred să fie model prea nou, dar e prima
dată când l-am văzut "live" şi mi-a plăcut patul reglabil.
Urmăreşte şi secţiunea "butique", poate apare ceva interesant! Cool
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Faceti cunostinta cu noi All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum