Online chat users: xqter88

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

Si-nca una...

Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Datorii sau in cine sa ai incredere
View previous topic :: View next topic  
Author Message
CDim
.177 Member
.177 Member

PostPosted: Sun Jan 06, 2013 4:32 am    Post subject: Si-nca una... Reply with quote

Incep sa ma simt stingher pe-aici. Nici nu-i de mirare, avand in vedere ca postez de unul singur, eu centrez, eu dau cu capul...
In fine. Consemnez inca o tranzactie mmdp (mai mult decat perfecta) - de data asta cu johnny bravo. A trebuit sa insist eu sa-i platesc marfa, ca dinspre partea lui puteam s-o tin/utilizez pe moka pana la urmatorul sfarsit al lumii.
Back to top
View user's profile Send private message
Tevez
.223 Member
.223 Member

PostPosted: Mon Jan 07, 2013 10:37 am    Post subject: Re: Si-nca una... Reply with quote

CDim wrote:
Incep sa ma simt stingher pe-aici. Nici nu-i de mirare, avand in vedere ca postez de unul singur, eu centrez, eu dau cu capul...
In fine. Consemnez inca o tranzactie mmdp (mai mult decat perfecta) - de data asta cu johnny bravo. A trebuit sa insist eu sa-i platesc marfa, ca dinspre partea lui puteam s-o tin/utilizez pe moka pana la urmatorul sfarsit al lumii.

Mai este şi topicul ăsta: http://www.clubairguns.ro/forum/viewtopic.php?p=42446&highlight=#42446
Poate de aceea nu a postat nimeni aici. Oricum, ideea e bună, e folositor
pentru cineva care face o achiziţie să găsească aici "istoricul" celui ce
vinde. Cum am zis şi acolo, am cumpărat BSA-ul de la acelaşi "mosin",
fără probleme.
Back to top
CDim
.177 Member
.177 Member

PostPosted: Mon Jan 07, 2013 11:39 am    Post subject: Reply with quote

Multumesc. Asta pare mai vizibil, totusi. Si, cel putin deocamdata, pare sa fie mai la subiect.
N-am nimic impotriva unei taclale tihnite, dar din pacate n-am prea mult timp la dispozitie, asa incat prefer topicurile unde nu se divagheaza prea mult.
Dar o sa-ti urmez exemplul si postez si-acolo.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Datorii sau in cine sa ai incredere All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum