Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

Magazine arme

Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Off Topic
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sharp
.308 Member
.308 Member

PostPosted: Sat Apr 24, 2010 8:15 pm    Post subject: Magazine arme Reply with quote

Daca tot ne-am apucat, hai sa le facem si celor de la Huntershop o invitatie, si daca mai stiti si pe altii... de ce nu?!?!?!
Azi am gasit in TM la Vepetim, magazinul traditional de arme si pescuit din oras, niste prinderi Zos pe 30 superbe, si nici macar n-au fost scumpe. La ARW nu aveau. Deci orice informatie in plus e binevenita, ca de exemplu datele de contact ale magazinelor de profil din orase. Chiar si in TM stiu ca mai sunt vreo 2, si n-am nici o idee unde sau ce vand... Rolling Eyes
Cyrus12
Spam Guardian

PostPosted: Sun Apr 25, 2010 1:01 am    Post subject: Reply with quote

pai daca crezi ca ii intereseaza sa aiba un topic de prezentare la noi pe forum fale o intrebare si vezi ce zic.Sa fac topic si sa stea gol parca nu imi vine .(a se vedea arw ,factu de 1 saptamana si nici buna ziua na dat in conditile in care l-am informat pe Dl Radu )

ROMSDC
(http://www.romsdc.ro/)

Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Cipri
.22LR Member
.22LR Member

PostPosted: Sun Apr 25, 2010 1:42 am    Post subject: Reply with quote

Poate o sa ma ocup eu de cele 2 din Craiova. O sa vorbesc cu cei de acolo sa-mi dea niste numere de contact, cat mai curand posibil, ca sa pot tine legatura cu ei in caz ca e interesat cineva.
Ma gandesc, ca ar fi bine ca in fiecare oras, mai mare, sa existe cineva care sa reprezinte magazinul/magazinele de arme, asta in caz ca acel/acele magazin/e nu are/au un site propriu, si sunt de parere ca nu multe folosesc WEB`ul pentru publicitate.
EU unul as fi dispus sa ma duc pana la Craiova (50 Km) si sa iau ceva de acolo apoi sa trimit prin posta/curier, ceva lui Sharp, spre exemplu, care este in Timisoara. Asta in cazul in care nu gaseste prin zona lui.

Sanatate!
View user's profile Send private message
ct78bev
.300 Member
.300 Member

PostPosted: Sun Apr 25, 2010 7:52 am    Post subject: Reply with quote

Ar fi o initiativa foarte buna ,cat despre topicuri pt magazine cred ca ar trebui mai intai vorbit la magazinr daca sunt interesati pt ca asa cum a zis si Cyrus cei de la ARW nici macar nu au dat cu 'buna ziua' si se pare ca si domnul de la mld guns nu me mai baga in seama Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
Sharp
.308 Member
.308 Member

PostPosted: Sun Apr 25, 2010 12:51 pm    Post subject: Reply with quote

@Cipri - merci, frate!
In rest, ideea e sa avem noi o baza de date cu adrese si telefoane pe orase, nu neaparat sa fie ei activi. Eu mi-am luat niste prinderi monobloc din State si nu s-au potrivit pe Picatinny, asa ca ma ardea sa vad luneta montata si nu stiam de unde sa iau. La ARW am sunat, nu erau. La Vepetim am sunat si am gasit, dar daca nu ar fi fist nici acolo, faceam cu nervii ca nu stiu unde sunt celelalte magazine...
Post new topic   Reply to topic    Club Airguns Forum Index -> Off Topic All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum