Online chat users: None

FAQ   Search   Memberlist   Usergroups   Register   Profile   Log in to check your private messages   Log in 

propun o noua intanire a bucov

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Intalniri oficiale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
iulian
Guest

PostPosted: Fri Mar 27, 2009 2:41 pm    Post subject: propun o noua intanire a bucov Reply with quote

propun o noua intanire a bucov
Back to top
iulian
Guest

PostPosted: Fri Mar 27, 2009 2:46 pm    Post subject: Reply with quote

de curiozitae am numarat cam 16 membri numai din ploiesti...plus orasele invecinate cred ca ne strangem destui Very Happy
Back to top
eugen.netoiu
Site Moderator
Site Moderator

PostPosted: Fri Mar 27, 2009 4:55 pm    Post subject: Reply with quote

La poligonul de la Bucov al AJVPS?
E cam greu de intrat acolo si bani cam multi (sau schimbat multe de la ultima intalnire de la Bucov de acum 3-4 ani)! Oi fi numarat tu 16 din Ploiesti dar decat eu si Silvester mai suntem cat de cat activi (adica mai rar intram).
Silvester e foarte ocupat si eu la fel!
Totusi ... cand oi termina tuningurile si daca mai am si timp liber, poate iesim sa tragem cateva alice.
iulian
Guest

PostPosted: Fri Mar 27, 2009 6:05 pm    Post subject: Reply with quote

nasoala treaba.....nu ne ramane decat campul Very Happy alte posibilitati nu sunt? eu nu am fost la bucov, am incercat dar nu mi-au dat voie...era interesant daca ne strangeam mai multi, de fapt asta era ideea...eu ma duc la tara si trag pe acolo...intre timp mi-am facut si un suport se arma numa'' bun de reglat luneta si nu numai....
Back to top
silvester
.308 Member
.308 Member

PostPosted: Sat Mar 28, 2009 8:43 pm    Post subject: Reply with quote

Eu nu mi-am scos nici permis de arma, asa ca daca ies cu ele din casa sunt deja infractor Very Happy .
View user's profile Send private message Send e-mail
iulian
Guest

PostPosted: Sat Mar 28, 2009 9:02 pm    Post subject: Reply with quote

ete na...mare branza sta tatamare sa te caute in portbagaj...
Back to top
haiosu
.338 Member
.338 Member

PostPosted: Sun Mar 29, 2009 11:56 am    Post subject: Reply with quote

iulian wrote:
ete na...mare branza sta tatamare sa te caute in portbagaj...

chiar te cauta, si culmea nu in porbagaj ci in torpedou! si uite asa s-a ales cineva cu dosar...un coleg de-al meu de serviciu, nu din localitatea mea, dar...
respectati legea..buna sau rea, e lege. se poate insa modifica Wink asta numai daca suntem uniti!

bam51- cal 5.5
gamo V3 - cal 4.5
qb57 cal 5.5
revolver crossman - cal. 4.5
gamo shadow 1000 - cal 5.5
ekol asi - cal 9mm P.A.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
CristiV
.308 Member
.308 Member

PostPosted: Sun Mar 29, 2009 12:16 pm    Post subject: Reply with quote

Importanta e ideea de a ne reintilni, cu arme sau fara arme (fara..., doar cei care nu se pot inca incadra in legalitate - dar pot veni cu pozele armelor proprii Smile ); ca s-o gasi si pt. ei vreo arma, din ale celorlati, cu care sa poate trage in poligon. (la Joita se pare ca inca e "la liber" pt. membrii club airguns, dar doar organizati).
iulian
Guest

PostPosted: Sun Mar 29, 2009 7:11 pm    Post subject: Reply with quote

depinde de om...ori l-au cautat ca stiau ceva...ori l-au cetit dp fatza...intr-adevar legea e lege si tocmai de aceea am permis de port arma si detin ceea ce se vede la semnatura sau la avatar (cum ii zice) si cred ca nu e greu sa ''devii'' legal in privinta asta. observ ca majoritatea au mai multe arme dct prevede legea nu-i bai dar au si permis.....in fine..vb colegului de forum se gaseste si pt ei cate o arma sau chiar mai multe Exclamation
Back to top
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Club Airguns Forum Index -> Intalniri oficiale All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum